نتایج جستجو برای عبارت :

پکیج تک مبدله بخرم یا پکیج دو مبدله ؟

گروه تاسیساتی یزد تهویه آماده ارائه خدمات پس از فروش تعمیرات و سرویس دهی انواع محصولات پکیچ رادیاتور و  پاسخگویی به موقع در خدمت شما هموطنان عزیز  می باشد.
 عیب یابی پکیج دیواری:
  وقتی سیستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد علت می تواند :
۱- کم بودن ارتفاع شعله
۲- دقت نداشتن NTC مصرفی
۳- رسوب گرفتن مبدل مصرفی
۴- خرابی شیر سه راهه در نوع دومبدله
۵- تحریک نشدن فلوسوئیچ در نوع تک مبدله
۶- دودکش نامناسب
۷- اشکال در لوله کشی آب مصرفی ساختمان
۸- دبی و
عیب های پکیج دیواری 
مشکل: آب مصرفی مناسب ولی سیستم گرمایش کار نمیکند. 
1- خرابی پمپ در نوع تک مبدله
2- خرابی یا گیر کردن فلوسوئیچ
3- بازماندن سوپاپ بای پس در نوع تک مبدله
4- خرابی شیر سه راهه در نوع دو مبدله
پکیج دیواری آبگرم انفجاری روشن می شود:
1- تنظیم نبودن فاصله الکترود جرقه زن و مشعل
2- تنظیم نبودن فشار گاز
3- خرابی دودکش
4- ضعیف شدن جرقه ( عوامل ضعیف شدن جرقه : 1/ضعیف شدن برق شهری2/ ضعیف شدن ترانس جرقه زن 3/نشتی برق یا برق دزدی4/اکسید شدن الکترود جر
 گروه تاسیساتی یزد تهویه آماده ارائه خدمات پس از فروش تعمیرات و سرویس دهی انواع محصولات پکیچ رادیاتور و  پیگیری سریع مشکلات در خدمت شما هموطنان عزیز  می باشد.
عیب یابی پکیج دیواری:
عیب یابی پکیج -شوفاژ دیواری -تعمیر پکیج-Wall-hung boilers
  علت اینکه فشار آب در مدار گرمایش افت پیدا می کند. 
 ۱- وجود نشتی در مدار گرمایش
۲- وجود هوا در مدار گرمایش
 علت آب مصرفی پکیج دچار نوسانات می شود :
۱- زیاد بودن ارتفاع شعله
۲- پایین آمدن دقت NTC مصرفی
۳- استفاده همزمان
یکی از نکات مهم در خرید پکیج، انتخاب پکیج مورد نیاز از بین دو مدل پکیج تک مبدله و پکیج دو مبدل است. تفاوت اصلی پکیج تک مبدله و پکیج دو مبدل سیستم گرم کردن آب است. در پکیج های گرمایشی دو سیستم گرمایشی وجود دارد. سیستم گردش آب گرم داخل رادیاتورها برای گرمایش محیط داخلی خانه و سیستم گرمایش آب گرم جهت استفاده روزانه و … در پکیج های تک مبدل، گردش آب در هر دو سیستم توسط یک مبدل حرارتی انجام می شود. هر دو گردش آب از داخل یک مبدل عبور کرده و مستقیما از ش
معرفی برندهای برتر پکیج دیواری 
پکیج ایران رادیاتور شامل ظرفیت های 22000 کیلو کالری ، 24000 کیلو کالری ، 28000 کیلو کالری ، 36000 کیلو کالری و مدل های اکو ، M آنالوگ ، L دیجیتال ، K و Z و BM می باشد. مدلهایی از جمله اکو و همچنین پکیج هایی که دارای حرف M ، K ، E و L می باشند از نوع پکیج های دو مبدل و مدل BM تک مبدل می باشد . همچنین حروف FF به معنی وجود دودکش دو جداره فن دار و CF به معنی بدون فن بودن دستگاه می باشد
پکیج دیواری بوتان
پکیج دیواری این شرکت شامل مدل ورونا ، پ
 گروه تاسیساتی یزد تهویه آماده ارائه خدمات :
 خرید فروش  تعمیرات سرویس دهی  پاسخگویی بموقع و پیگیری سریع مشکلات انواع محصولات پکیچ رادیاتور در خدمت شما هموطنان عزیز  می باشد.
پکیج ایران رادیاتور
پکیج های شرکت ایران رادیاتور در مدل های بسیار متنوع تولید و عرضه می شوند. پکیج ایران رادیاتور مدل L
پکیج ایران رادیاتور مدل M
پکیج ایران رادیاتور مدل BM
پکیج ایران رادیاتور مدل K
پکیج ایران رادیاتور مدل E
پکیج ایران رادیاتور مدل Eco
تفاوت میان مدل های
 تکنولوژی ساخت پکیج های دومبدله، به روز تر و پیشرفته تر از مدل های تک مبدله می باشد، از این رو شرکت بوتان سعی نموده است تمامی محصولات تولیدی خود را به این تکنولوژی مجهز نماید.پس تمامی مدل های تولیدی شرکت بوتان از نوع دو مبدله می باشند ولی جهت اطلاع شما مشتریان گرامی توضیحاتی در رابطه با تفاوت پکیج های تک مبدل و دو مبدل خدمتتان ارائه خواهد شد:دستگاه پکیج به دو منظور مورد استفاده قرار می گیرد. اول به منظور تامین آب گرم مصرفی و دوم به منظور گرم ک
 ویژگی های پکیج دیواری سونیه دوال 
پکیج شوفاژ دیواری سونیه دوال در مدلهای تیما کلاسیک با کد F25 (فن دار) و C25 (بدون فن) دو مبدله با ظرفیت 24 کیلو وات، مناسب برای واحد های تا 120 متر مربع، تیما فست با کد F30 (فن دار) و C30 (بدون فن) دو مبدله با ظرفیت 30 کیلو وات، مناسب برای واحد های تا 200 متر مربع و ایزوتوین با کد F30 (فن دار) و C30 (بدون فن) دو مبدله با ظرفیت 29.6 کیلو وات، مناسب برای واحد های تا 200 متر مربع می باشند.  پکیج های سونیه دوال دارای دو مبدل حرارتی جهت تامی
مدلهای پکیج دیواری لورچ
پکیج شوفاژ دیواری لورچ در مدلهای : آریان با ظرفیت های 24000، 28000 و 32000 دو مبدله فن دار، آرتا با ظرفیت 24000 تک مبدله فن دار، آرتمن (چگالشی) با ظرفیت 32000 و آدنا با ظرفیت های 24000، 28000 و 32000 دو مبدله فن دار تمام دیجیتال می باشند.
 پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل ، آب گرم مورد نیاز برای شوفاژ را در زمستان فراهم می کند . استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از ن
ویژگی های پکیج شوفاژ دیواری سونیه دوال :
پکیج شوفاژ دیواری سونیه دوال در مدلهای F-25E(فن دار)، C-25E(بدون فن) دو مبدله مناسب برای واحد های تا 160 متر مربع ، مدل های C-30E وF-30E با مخزن 4 لیتری دو مبدله مناسب برای واحدهای تا 280 مترمربع و مدلهای F-30E ، C-30E با مخزن42 لیتری دو مبدله مناسب برای واحد های تا 350 متر مربع می باشند.
پکیج های سونیه دوال دارای دو مبدل حرارتی جهت تامین آب گرم مصرفی و آب گرم سیستم گرمایشی بطور جداگانه می باشد.مدلهای فن دار دارای محفظه احترا
گروه تاسیساتی یزد تهویه ارائه دهنده خدمات پس از فروش و نصب و تعمیرات پکیچ رادیاتور در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد

تک مبدل یا دو مبدله بودن پکیج بوتان
تکنولوژی ساخت پکیج های دومبدله، به روز تر و پیشرفته تر از مدل های تک مبدله می باشد، از این رو شرکت بوتان سعی نموده است تمامی محصولات تولیدی خود را به این تکنولوژی مجهز نماید.
دستگاه پکیج به دو منظور مورد استفاده قرار می گیرد. اول به منظور تامین آب گرم مصرفی و دوم به منظور گرم کردن محیط خانه. د
نکاتی درباره سرویس پکیج ایران رادیاتور
دستگاه‌هایی مانند پکیج دیواری به رسیدگی و سرویس احتیاج دارند و بی‌توجهی به سرویس پکیج، راندمان کاری و گرمایشی دستگاه را تا حد قابل توجه کاهش می‌دهد باعث افزایش مصرف سوخت و انرژی دستگاه می‌شود و در بلند مدت عمر مفید دستگاه کاهش می‌یابد، هزینه سرویس پکیج به مراتب از هزینه تعمیر آن و رفع کد خطای پکیج ایران رادیاتور کمتر است.
 علائم رسوب پکیج دیواری ایران رادیاتور
o سرد و گرم شدن آب گرم مصرفی
o چشمک زد
تعمیر پکیج در کرج : پکیج بوتان با برند Butane یکی از پرفروش ترین پکیج ها در ایران است . اگر پکیج بوتان شما دچار مشکل شده است برای تعمیر پکیج بوتان در کرج با ما تماس بگیرید.

سرویس پکیج بوتان در کرج
سرویس پکیج دیواری Butane شما توسط سرویسکار حرفه ای و متخصص در گوهردشت کرج در کمترین زمان ممکن.
اعزام سرویسکار دوره دیده و با سابقه به محل شما
انجام خدمات سرویس پکیج در محل شما بدون نیاز به جابجایی دستگاه

اسیدشویی پکیج بوتان در کرج
معمولا پیکج دیواری بع
نمایندگی برند های پکیج دیواری در شیراز
پکیج دیواری وایلانت (Vaillant)
پکیج های دیواری وایلانت، در دو مدل فن دار و بدون فن تولید می شوند، لذا خریداران محترم می توانند از این پکیج ها هم در فضای داخل محل سکونت (از پکیج های بدون فن) و هم در خارج از فضای محل سکونت (از پکیج های فن دار) استفاده کنند.
پکیج شوفاژ دیواری سونیه دوال در مدلهای تیما کلاسیک با کد F25 (فن دار) و C25 (بدون فن) دو مبدله با ظرفیت 24 کیلو وات، مناسب برای واحد های تا 120 متر مربع، تیما فست با کد
ویژگی های مدلهای پکیج دیواری لورچ 
قطعات پکیج دیواری لورچ مدل آدنا 
از معتبر ترین قطعات اروپا می باشد . پکیج دیواری لورچ مدل آدنا با ظرفیت 24000 تک مبدله فن دار، آرتمن (چگالشی) با ظرفیت 32000 می باشد .
خصوصیات پکیج دیواری لورچ مدل آدنا
با حداقل میزان فشار آبگرم مصرفی قابل استفاده و راه اندازی می باشد .
این پکیج مجهز به نمایشگر بوده و تظیمات آن به صورت دستی می باشد .
دارای قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی و تنظیم زمان کار کرد پمپ .
دارای سیستم احتراق
ب-
پکیج  دیواری بوتان
در بعضی مواقع امکان دارد پکیج روشن نشود  که برای رفع این مشکل  باید برق دستگاه را بررسی کرد و اگر درست نشد باید مشعل و سیم کشی پکیج را تعمیر کنید.
همچنین ممکن است پکیج  دیواری بوتان  در حالت آب گرم به صورت  انفجاری روشن شود، که دلیل این امر ممکن است فشار گاز نامناسب، خراب بودن دود کش، گرفتگی سوراخ‌های مشعل و تنظیم نبودن فاصله مشعل و الکترود جرقه زن باشد.
در هنگام استفاده از پکیج دیواری بوتان ممکن است شاهد یکسری  نوسانات د
مشکلات پکیج شوفاژ بوتان
 سنسور دود موجود یک مزیت و تامین کننده ایمنی می باشد که در مواقع برگشت دود به محیط عمل می نماید، بنابراین به هیچ وجه نباید سنسور دود قطع و یا تغییری در آن ایجاد شود .در محل هایی که دودکش مناسب وجود نداشته و یا دودکش موجود در ساختمان از کشش مناسبی برخوردار نمی باشد، باید حتماً از پکیج فن دار استفاده شود.
دودکش مخصوص دوجداره پکیج های فن دار وظیفه تخلیه دود دستگاه به محیط بیرون و تامین هوای تازه مورد نیاز سوختن در دستگاه
پکیج در واقع مجموعه ای از دیگ و منبع انبساط و پمپ سیرکولاسیون می باشد که بصورت جمع و جور درآمده و معمولا در داخل فضایی که قرار است گرم شود نصب می شود و در دو نوع دیواری و زمینی و ظرفیت های 24000 تا 1260000 کیلوکالری بر ساعت عرضه می شوند و ظرفیت انواع گازسوز آنها از   2.4m3 ∕ h   تا 15m3 ∕ h می باشد.

کاربری پکیج
وظیفه آن تامین گرمایش و نیز آبگرم مصرفی ساختمان است. پکیج ها در دو نوع تک مبدله و دو مبدله ساخته می شوند، دو مبدله ها دارای دو عدد مبدل هستند که
پکیج شوفاژ بوتان
 سنسور دود موجود یک مزیت و تامین کننده ایمنی می باشد که در مواقع برگشت دود به محیط عمل می نماید، بنابراین به هیچ وجه نباید سنسور دود قطع و یا تغییری در آن ایجاد شود . در محل هایی که دودکش مناسب وجود نداشته و یا دودکش موجود در ساختمان از کشش مناسبی برخوردار نمی باشد، باید حتماً از پکیج فن دار استفاده شود.
دودکش مخصوص دوجداره پکیج های فن دار وظیفه تخلیه دود دستگاه به محیط بیرون و تامین هوای تازه مورد نیاز سوختن در دستگاه را از م
پکیج در واقع مجموعه ای از دیگ و منبع انبساط و پمپ سیرکوله می باشد که بصورت جمع و جور درآمده و معمولا در داخل فضایی که قرار است گرم شود نصب می شود و در دو نوع دیواری و زمینی و ظرفیت های 24000 تا 1260000 کیلوکالری بر ساعت عرضه می شوند و ظرفیت انواع گازسوز آنها از   2.4m3 ∕ h   تا 15m3 ∕ h می باشد.

کاربری پکیج
وظیفه آن تامین گرمایش و نیز آبگرم مصرفی ساختمان است. پکیج ها در دو نوع تک مبدله و دو مبدله ساخته می شوند، دو مبدله ها دارای دو عدد مبدل هستند که یکی
پکیج های دیواری بوتان سری های سی وی ، ورونا ، پارما ، اپتیما ، پرلا پرو ، بنسر پرو ، روما از نوع پکیج های دو مبدل می باشند . این نوع پکیج ها مجهز به دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی با کمترین میزان رسوب گیری می باشد.پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار میگیرند که یا آب مورد استفاده دارای سختی ( املاح ) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بالاتر از ۱۲۰ متر باشد .پکیج های دیواری بوتان مدل  روما و پرلا مجهز به نمایشگر دیجیتال جهت نمایش وضعی
بابا ماشینش رو فروخته .همون که عید کم مونده بود آتیشمون بزنه اگه من بودم عید میفروختمش...
حالا هر کی چپ میره راست میاد میگه بهار ماشین بخر.
من ماشین نمیخرم اصلا دوست ندارم ماشین بخرم از اون طرف اگر ماشین بخرم میشه یه چیزی تو مایه های بی آرتی و اتوبوس هر کی بگه ماشین بده باید بدم بره و اگر هم ندم میشم آدم بده .چرا باید پولی رو که ریال ریال جمع کردم و بدم یه جا چیزی رو بخرم که هیچ وقت رویای داشتنش رو نداشتم؟ دیگه دارن میرن روی اعصابم
ویژگی های پکیج بوتان مدل پارما Parma :
پکیج پارما از محصولات جدید شرکت بوتان است که چند سالی است وارد بازار شده است. کیفیت ساخت این دستگاه بالاتر از پکیج بیتا و پایین تر از مدل پرلا پرو می باشد. در مقایسه این مدل و مدل پاویا شاید بتوان گفت از کیفیت تقریبا یکسانی برخوردار هستند.
تفاوت پکیج پارما و پاویا در دیجیتال یا آنالوگ بودن دستگاه می باشد. شرکت بوتان در تولید پکیج بوتان مدل پارما سعی داشته است قیمت پکیج بوتان ارزان تر از مدل های پکیج بوتان پا
 انواع پکیج دیواری و زمینی : پکیج های گرمایشی از نظر نحوه قرار گرفتن و نصب به دو نوع پکیج دیواری و پکیج زمینی تقسیم می شوند.انواع پکیج دیواری و زمینی:پکیج های گرمایشی از نظر نوع سوخت مصرفی به چهار نوع تقسیم می شوند:•    پکیج گازسوز (دیواری و زمینی بدون صدا (•    پکیج گازوئیل سوز (زمینی با قابلیت نصب در موتورخانه یا انباری خارج از واحد مسکونی(•    پکیج دوگانه سوز (زمینی با قابلیت نصب در موتور خانه یا انباری خارج از واحد مسکونی(•    پکیج برقی
کتابا واقعاً گرونن...الان فقط اگه بخوام تست‌های شهریور ۹۸ (ماژور + مینور) رو بخرم، می‌شه حدود ۳۰۰ و خورده ای.و اگه بخوام تست‌های اسفند ۹۷ رو بخرم (ماژور + مینور) جمعاً می‌شه ۲۰۰ و خورده‌ای.و اگه بخوام هر چهار کتاب رو کپی بخرم، جمعاً شاید بشه ۲۰۰ تومن، بلکه کمتر. تازه با فنر...از طرفی، من واقعاً پول ندارم.از طرف دیگه، دلمم نمی‌خواد حروم‌خور باشم... این کتابا واضحاً زحمت زیادی کشیده شده واسشون.نمی‌دونم چیکار کنم... من که کپی‌شو سفارش دادم ولی ته
سه مشکل رایج در کار با پکیج ایران رادیاتور مشکلات پمپپمپ که بی شک از اصلی ترین قطعات پکیج است و در قسمت بلوک برگشت پکیج قرار دارد، در دو حالت زمستانه و تابستانه پکیج عملکرد متفاوتی دارد، اگر پمپ دچار مشکل شود آب در مدار گرمایش دستگاه به چرخش درنمی آید و پمپ گیرپاژ می شود، اختلال عملکرد پمپ از مسائل رایج ایجاد شده برای پکیج ایران رادیاتور می باشد.جرم گرفتن مبدل ثانویه این مبدل ها که با نام مبدل صفحه ای هم معروفند تنها در پکیج های دو مبدله یاف
فیلتر معناطیسی مدار گرمایش MAGYفیلتر مغناطیسی مدار گرمایش چیست؟
به
لطف عملکرد ثابت و کارآمد فیلتر، تمامی ذرات ناخالصی توسط آهنربای بکار
رفته در این فیلتر جمع آوری شده و از چرخش آزادانه و اثر مخرب آن ها بر
سیستم و قطعات پکیج از جمله پمپ، شیر سه راهه، مبدل اصلی و ثانویه، جلوگیری
بعمل می آید. نصب این فیلتر از ابتدای راه اندازی سیستم گرمایش، باعث ثابت ماندن راندمان حرارتی طی سالیان متمادی شده و در صورت نصب در سیستم
های کار کرده  باعث بازگشت حر
پکیج پرلا پرو  
دارای دومبدل می باشد در این نوع پکیج دیواری از دو نوع مبدل استفاده می شود ، مبدل اصلی (Gas water heat wxchanger)و مبدل صفحه ای (Water Heat exchanger).  برای تامین گرمایش ساختمان از مبدل اصلی استفاده می شود . 
نحوه  کارکرد پکیج دو مبدله به این صورت است که پمپ دستگاه فعال بوده و با گردش آب در مبدل اصلی گرمایش تامین می گردد. در حالت آبگرم مصرفی پمپ دستگاه مجددا فعال شده و با گردش آب شهر بهداشتی در مبدل صفحه ای ثانویه آبگرم مصرفی را تامین میکند. مبدل ثان
داشتم فکر میکردم خیلی خوب میشد یکیو استخدام میکردم یه سری کارامو برام انجام بده که من یه کم سرم خلوت بشه بتونم بشینم با تمرکز زبانمو بخونم مقاله مو بنویسم فکر کنم ببینم چند چندم با اوضاع و احوال زندگیم که یهو گوشیم زنگ خورد
مامانم بود. میخواست براش چتر بخرم! 
من از خرید رفتن بدم میاد خب:(((( 
دو ماهه میخوام واسه خودم یه مانتو بخرم، نتونستم!  
نکات فنی در انتخاب و خرید پکیج دیواری و زمینی :1.    پکیج دیواری فن دار : در شرایطی که محل نصب پکیج در فضای باز مانند بالکن یا پاسیو باشد و یا بخشی از مسیر دودکش به صورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر) اجرا گردد، از پکیج شوفاژ فن دار استفاده می شود، چرا که یک فن هوادهی در بخش اگزوز، گازهای احتراق پکیج را به خارج از ساختمان منتقل می نماید. به همین دلیل پکیج دیواری فن دار معمولا به یک دودکش مخصوص دوجداره مجهز است که جداره داخلی آن قطری 6 سانتی متری دارد. ا
بهترین  انتخاب پکیج رادیاتور
بهترین  انتخاب پکیج از بین محصولات ایران رادیاتور یا بوتان؟!
برای شناخت بهترین پکیج، ابتدا به شناخت درستی از ویژگی های پکیج بوتان یا ایران رادیاتور می پردازیم .
 سه خصوصیات اصلی که با آن می توان پکیج های تولیدی را به لحاظ ویژگی از یکدیگر تفکیک کرد و تفاوت قیمت میان آن ها را توجیه کرد، به شرح ذیل می باشد: 1 . رفیت حرارتی پکیج 2 . فن دار یا بدون فن بودن     3 . تک مبدل یا دو مبدله بودن پکیج
جهت انتخاب صحیح پکیج رادیاتور

رفته بودم مسجد نماز بخونم، رفتم توو فکر که باید یه پولی جور کنم برم یه کاپشن بخرم، کاپشنی که میپوشم واقعا دیگه رنگ و رو رفته اس.
به خدا گفتم خدایا ردیف کن یه جوری پولشو!   
نماز خوندم و اومدم بیام بیرون ، کفشامو که از جا کفشی در آووردم، دیدم چندین ماهِ میخوام یه جفت کفش بخرم :|   
با خودم گفتم پول کاپشن رو جور کنم، کفشارو چی کار کنم ؟؟؟

#سالهای_صبوری

نکاتی در مورد خرید پکیج ایران رادیاتوربرای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را درعدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج دیواری بصورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر) باشد، استفاده ازپکیج های فن دار الزامی است.پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند که یا آب ورودی دارای سختی (املاح) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بیش از 120 متر باشد.در صورتیک
از یک سال و نیم پیش دلم میخواست عکس‌های دخترمو چاپ کنم و تو آلبوم بذارم و پولش جور نمی‌شد البته جور که می‌شد ولی جاهای دیگه خرج می‌شد 
دیروز پول رو گذاشتم خونه مامان که نتونم بهش دست بزنم بعد رفتم آتلیه و کارت ویزیت گرفتم ،امروز احتمالا عکس‌ها رو انتخاب کنم و فردا عصر ببرم برا چاپ 
داره دونه دونه تیک می‌خوره و ذوقیم براش :))

میز تحریر رو نمیدونم سفارش بدم براش یا نه ،بهتره صبر کنم اول تخت رو بخرم بیاد بعد طبق مدل و اندازه اون میز تحریز بخر
انواع مدل های پکیج زمینی ایران رادیاتور
این مدل ها برای متراژ های بالا و چند کاربره بسیار مناسب هستند و برخلاف مدل های دیواری دارای مخزن می¬باشند. پکیج زمینی ایران رادیاتور در سه مدل Z36FF، D35 35000، G35 35000 هر سه مدل از مشعل برای گرمایش استفاده میکنند دو مدل Z36FF و G35 گاز طبیعی برای سوخت استفاده میکنند اما مدل D35 از گازوییل برای سوخت استفاده میکند.
مدل Z36FF دو مبدله مخزن دار است، کاربری آن آب گرم مصرفی و سیستم گرمایش و گرمایش از کف است، دارای قابلیت برن
بررسی مشکلات پکیج دیواری بوتان سنسور دود موجود یک مزیت و تامین کننده ایمنی می باشد که در مواقع برگشت دود به محیط عمل می نماید، بنابراین به هیچ وجه نباید سنسور دود قطع و یا تغییری در آن ایجاد شود و جبران هر گونه خسارت وارده مادی و معنوی به مصرف کننده و دستگاه بر اثر دستکاری در سنسور دود به عهده تکنیسین نصب و در نهایت نماینده مجاز خدمات می باشد.در محل هایی که دودکش مناسب وجود نداشته و یا دودکش موجود در ساختمان از کشش مناسبی برخوردار نمی باشد، ب
سال اول که تولد براش گرفتم تاریخ شمسی و میلادی قاطی کرده بودم و روزی که باش قرار گذاشته بودم این فهمیدم
بخاطر همین از اون موقع به بعد استرس تاریخ تولدش دارم.
امسال تصمیم گرتم براش هدست بخرم. مارک معروفی خریدم. خیلی خفن بود.. اما دوست نداشت. و اینکه کسی کادووی براش بخرم و مفید نباشه بیشتر هرچیز اذیتم میکنه 

پکیج پارما دارای دومبدل می باشد
در این نوع پکیج دیواری از دو نوع مبدل استفاده می شود ، مبدل اصلی (Gas water heat wxchanger ) و مبدل صفحه ای (Water Heat exchanger) . برای تامین گرمایش ساختمان از مبدل اصلی استفاده می شود. 
طرز کارپکیج دو مبدله به این صورت است که پمپ دستگاه فعال بوده و با گردش آب در مبدل اصلی گرمایش تامین می گردد. در حالت آبگرم مصرفی پمپ دستگاه مجددا فعال شده و با گردش آب شهر بهداشتی در مبدل صفحه ای ثانویه آبگرم مصرفی را تامین می کند.مبدل ثانویه با قرار
عیب یابی پکیج دیواری:
شوفاژ بوتان سیستم گرمایش کار میکند ولی رادیاتورها گرمای مطلوب را ندارند علت آن از جمله :
۱- کوتاه بودن ارتفاع شعله (به علت کم بودن فشار گاز ساختمان و یا تنظیم نبودن شیرگاز)
۲- کم بودن ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به بار گرمایشی ساختمان
۳- وجود هوا در مدار
۴- نیمه باز بودن شیرهای رفت و برگشت دستگاه
۵- ضعیف شدن فنر سوپاپ بای پاس یا رسوب گرفتن دریچه آب 
۶- استفاده از سوپاپ بای پاس نامناسب
۷- کاهش دقت NTC گرمایش
۸- وجود اشکال در پمپ (دو
هوش مصنوعی رو سه بار خوندم و یه بارم باز نگاه کردم. دگ هم ازش خسته شدم و نمیخوام بهش فکر کنم. انشاا... این امتحان اخری رو هم فردا بدیم تموم بشه بره. کار رو قراره انشاا... از شنبه زیاد زیادش کنم چون تصمیم گرفتم یه چیزی بخرم و البته وقتم آزاده خب.
دیگه اینکه فردا نوبت ناخن هم دارم که برم زرشکی کنم خوشگلارو :) یه دفترم میخوام بخرم واسه پیج بلاگریم برنامه ریزی کنم. به و به از حس خوب این کار. شکر خدای را. برم فعلا :) راستی گوشی رو باید کم کنم !نوشتم که یادم ب
مدل های پکیج بوتانپکیج های بوتان در انواع دو مبدل و تک مبدل، فن دار و بدون فن و در مدل های Perla ،Venezia ،Calda Venezia ،BN324 و CV424S تولید و عرضه می شوند.نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید:برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را درعدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج دیواری بصورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر) باشد، استفاده ازپکیج های فن دار الزامی است.پکیج های دو م
خصوصیات مدلهای پکیج بوتان 
پکیج بوتان مدل پرلاپرو دارای فن جهت خروج دود و محصولات احتراق بوده و در این دستگاه از دو مبدل جهت گرمایش آب استفاده شده است. در واقع پکیج بوتان پرلا، با کیفیت ترین و قیمت آن، گران ترین قیمت پکیج بوتان می باشد.
پکیج پارما، دستگاهی نسبتا با کیفیت و در مدل آنالوگ می باشد.
از دیگر خصوصیات مناسب پکیج بوتان پارما، دومبدله بودن آن است که تکنولوژی به روز تری در مقایسه با مدل های تک مبدله دارد.
ویژگی های پکیج بوتان مدل بیتا :
پکیج شوفاژ دو مبدله پکیج هایی هستند که به دلیل دارابودن دو مبدل حرارتی, (یکی برای سیستم گرمایش رادیاتورها و یک مبدل برای تامین آب گرم مصرفی )جریان آب گرم در آنها پیوسته بوده که این امر باعث کاهش رسوب در مبدل و همچنین تامین آبگرم بیشتر می گردد.
استفاده از یک پکیج گرمایشی برای دو واحد اداری که مصرف آب گرم چندانی ندارند در صورت متناسب بودن قدرت گرمایش پکیج با متراژ واحدهای مذکور و رعایت برخی تمهیدات فنی قابل انجام است. اما در خصوص واحدهای مسکون
خونه بی تو خونه نیست. قهر کن؛ دل دارم که دلبریها و جفات رو بخرم و ببرم.
اصلا چه اهمیت داره حق با کی هست وقتی اهل یه خونه ایم و بلدیم همدیگه رو تاب بیاریم. من که خدا نیستم حق فقط با من باشه. حقی اگر هست با همه ی ماست. یکی کمتر یکی بیشتر. حق کوچک من تحقه ی درویشی آستان شما. من و خونه شما رو مشتاقیم. مقصود شمایی اقا. کعبه و بتخانه بهانه ست. بیا باز هم چای بخوریم...کلیدت باید باز هم در قفل بچرخه که خونه بعد از بارون گرم بشه. همه ی اجزای خونه دلتنگت هستن؛ ر
سلام دوستان
مدتیه میخوام برای آشپزخونه یه هود بخرم، ولی نمیدونم چه مارکی بخرم. خیلی هم تو اینترنت جستجو کردم‌. پیشنهادهای مختلفی دیدم که بعضا ضد و نقیض بودن، واقعا موندم چی بخرم؟
برندهای مختلف مثل اخوان، کن، بیمکث، استیل البرز و ... هستن که نمیدونم کدومشون خوبه، خواستم بگم اگه لطف کنید و از تجربه تون بگید و اینکه چه هودی استفاده میکنید و به نظرتون کدومش خوبه؟
ممنون میشم حتما نظرتون رو بنویسید که من از بین همین نظرات میخام انتخابم رو انجام ب
طبق عادت روزی چند بار اینترنت رو روشن میکنم و تازه میفهمم چقد زندگی ما به تلگرام و اینستاگرام وابسته بود،  چک کردن اخبار و با خبر شدن از اوضاع دوستان و آشنایان، که غیر این حس دوران چاپارخانه و کبوتر نامه بر بهت دست میده.. این که بنزین گرون شده حقیقتا برام مهم نیست،  هرچند روی کاغذ تصمیم مثبتی به نظرم میاد اما در عمل با دخل و خرج مردم نمیخونه،  اما برام مهم نیست چون ماشین ندارم و گرونی های بعد از اینم مهم نیست چون خیلی وقته آرزوهامونو بر باد دی
چند روزی ست قصد کرده م کفش بخرم. کفش حمید را پا می کنم که اگر مناسب بود برای خودم هم مثلش را بخرم. به همه می گویم اندازه ست. فقط خودم می دانم که کفش های حمید، یک شماره از من بزرگ تر است؛ مثل پهنی شانه هایش، مثل قدش، مثل زورش، مثل قبلا که توی جیغ و داد می نوشت و من نمی توانستم بنویسم ...
دیشب خواب دیدم برادر کوچک ترم حمید شهید شده. از بنیاد شهید آمده بودند خانه ی ما. یک سرود ناهماهنگ و مسخره اجرا کردند و رفتند. چقدر لجمان گرفت ... همه آمده بودند. شلوغ بو
 انواع پکیج دیواری و زمینی : پکیج های گرمایشی از نظر نحوه قرار گرفتن و نصب به دو نوع پکیج دیواری و پکیج زمینی تقسیم می شوند.انواع پکیج دیواری و زمینی:پکیج های گرمایشی از نظر نوع سوخت مصرفی به چهار نوع تقسیم می شوند:•    پکیج گازسوز (دیواری و زمینی بدون صدا (•    پکیج گازوئیل سوز (زمینی با قابلیت نصب در موتورخانه یا انباری خارج از واحد مسکونی(•    پکیج دوگانه سوز (زمینی با قابلیت نصب در موتور خانه یا انباری خارج از واحد مسکونی(•    پکیج برقی
امروز زنگ زدم از فرزانه معذرت خواهی کردم.اونم عذرخواهی کرد که از کوره در رفته اون حرفارو زده ولی گفت منتظر بوده اول من زنگ بزنم معذرت بخوام تا بعد عذرخواهی کنه:/
+یکشنبه تولد فرزاده، فرزانه دعوتم کرد.
++ کمک کنید چی بخرم براش؟ به غیر از تیشرت:))) فک کنم ده تاشو ازم کادو گرفته تا حالا:)))
سلام
دوستان عزیز سوالی که میخوام بپرسم در مورد جهیزیه هست.
سوالات زیادی در مورد جهیزیه در خانواده برتر وجود داره، امّا همه مربوط به سال های پیش هستند و قیمت های محصولات تا به حال خیلی تغییر کردن.
من به زودی باید جهیزیه ام رو تهیه کنم امّا هیچ اطلاعاتی در مورد بهترین مارک های محصولات ندارم. نمیدونم چه مارک هایی بهترین کیفیت رو دارن.
خانم هایی که به تازگی جهیزیه شون رو تهیه کردن یا در این مورد اطلاعات دارن، یا آقایونی که اطلاعات دارن، لطفا بگین
دلم میخواد از تمام دستفروش ها چیزی بخرم 
دلم میخواد از بچه ها 
پیرها 
زن ها 
معلول ها 
که دارن زیر آفتاب دستفروشی می کنن چیزی بخرم با خودم همیشه میگم من چه حقی دارم که پولِ اضافی دارم؟ کاش همشو می تونستم با خرید کردن عزتمندانه بدم به دیگران 
خیلی از خودم ناراحتم 
خیلی از خودم بدم میاد 
کی اینو درک می کنه که چه حسی دارم :( 
که درآمدم اینقدر بیهوده است 
که اینقدر پوچم...
اینقدر زندگیم پوچه 
آاااه :((
یه زندگی روزمره 
برو سرکار و برگرد 
هراز گاهی ق
از روزی که من از خونه دور شدم یا حتی قبل تر...هر بار که خواستم برم بازار تنها یا غیر تنها....
هر بار یک جمله شنیدم...
اونم اینکه پولا رو نریز تو جوی اب...
از روزی که قیمت بلیت هواپیما ۵۰ تومن بود تا الان که حدود ۵۰۰ تومن باید رسیده باشه...
هر بار که من گفتم من رفتم فلان مغازه...من رفتم بیرون....من رفتم خرید....
قبل ازینکه ازم پرسیده بشه که چیا خریدی اینو شنیدم که باز پولاتو خرج اشغال و لباس کردی؟
اینقدر این قضاوت سخت و ناعادلانه بود که الان دیگه نمیفهمم کی
پکیج ایران رادیاتور را از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید و از داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش آن اطمینان حاصل نمایید.
جهت انتخاب صحیح پکیج رادیاتور متناسب با فضای مورد نظرتان، نقد و بررسی و اطلاعات بیشتر محصولات می توانید با گروه تاسیساتی یزد تهویه تماس حاصل فرمایید .
مشکلات پکیج ایران رادیاتور
جرم گرفتن مبدل ثانویه:
 این مبدل ها به نام مبدل صفحه ای معروفند و تنها در پکیج های دو مبدله یافت می شوند، آنها با گردش آب موجود در شوفاژ به گرم شد
نکاتی در مورد خرید پکیج ایران رادیاتوربرای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را درعدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج دیواری بصورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر) باشد، استفاده ازپکیج های فن دار الزامی است.پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند که یا آب ورودی دارای سختی (املاح) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بیش از 120 متر باشد.در صورتیک
تنوع مدل های پکیج بوتانپکیج های بوتان در انواع دو مبدل و تک مبدل، فن دار و بدون فن و در مدل های Perla ،Venezia ،Calda Venezia ،BN324 و CV424S تولید و عرضه می شوند.نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید:برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را درعدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج دیواری بصورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر) باشد، استفاده ازپکیج های فن دار الزامی است.پکیج ها
رفتم سراغ گوشی اما به دلم نمیشینن! به قول مامانم تو وقتی از یه چیزی خوشت میاد دیگه هیچی به چشمت نمیاد! گوشی خودمو شاید 5سالِ که دارم هواویp8،انقدر دوسش دارم که نگو و نپرس.حقم دارم هاااا امکانات و ظاهرش برای 5سال پیش تا امروز تمام نیازهامو برطرف میکرد.(به معنای واقعی از گوشیم کار میکشم واقعیییی هاااا، یعنی چیزایی ازش درمیارم ممکنه خود فروشنده هم ندونه قابلیت گوشیِ مثال بود که عمق مطلب جا بیوفته)
الان یکم در حال اذیتِ، زود شارژتموم میکنه و هاردش
مشکلات پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتورسه مشکل رایج که در کار با پکیج ایران رادیاتور بیشتر دیده می شود در این مقاله آورده شده است.جرم گرفتن مبدل ثانویه این مبدل ها که با نام مبدل صفحه ای هم معروفند تنها در پکیج های دو مبدله یافت می شوند، آنها با گردش آب موجود در شوفاژ به گرم شدن آب کمک می کنند، از مشکلاتی که به دنبال جرم و رسوب گرفتن این مبدل به وجود می آیند می توان به عدم گرم شدن آب مصرفی و خارج شدن آب با فشار بسیار کم اشاره کرد، درصورت مشاهده
چند شب پیش:
شب موقع خواب تاریک
میگم س..  از نحوه صدا کردن اسمش حسمو میفهمه
میگه داری گریه میکنی
میگم نه
میگه پس چرا ناراحتی
ادامه میده
اگر دلت گرفته بود اشکال نداره میتونی بلند بلند گریه کنی و من پیشتم و بزار اصلن باباعلی هم بیدار بشه، قربون شکل نازت برم
همینجوری ک داره حرف میزنه اروم دست میکشه رو صورتم؛ و ادامه میده
تو بعضی وقتا دلت برا خودتم تنگ میشه...
اینکه از کجا میفهمه دلم برا خودم تنگ میشه را نمیدونم.
بعد خودش میره تو فکر
میگه: داری پیر می
امروز صبح زود بیدار شدم. فکر کنم هفت یا هشت بود. خبر خوب این که بابام گفت بهم پول توجیبیمو میده تا کتابایی که میخوامو بخرم. هووووراااا. باید ببینم چه کتابایی بخرم بهتهر که کتاب درباره ی عکاسی بنیامین حتما بینش هست. کتابمم تموم شد. منتها خب برای درست تر فهمیدنشون بایدکلی کتاب دیگه بخونم تا بار بعدی بهتر بفهممشون. کتاب بعدیم کتاب خیابان یک طرفه ی بنیامین هست ترجمهٔ حمید فرازنده نشر مرکز. خیلی خوشحالم خیلی زیاد. گفتم دیروز عکاسی کردم؟ الانم میخو
انتخاب پکیج با ظرفیت متناسب

ظرفیت پکیج دیواری منتخب شما باید با فضای داخلی ساختمان متناسب باشد.
در مناطقی که ارتفاع از دریا سبب کاهش چگالی هوا می شود. ظرفیت پکیج ، متناسب با نسبت چگالی هوا به چگالی هوا در سطح دریا کاهش می یابد . مثلا برای مکانی به مساحت 150 متر مربع پکیج با ظرفیت 24000 کیلوکالری مناسب می باشد. 
انتخاب پکیج با توجه به موقعیت دودکش

در طبقات بالای آپارتمان که طول عمودی لوله دودکش کمتر از 3 متر است باید پکیج فن دار نصب شود. ولی در
نمیدونم چرا دلم نمیخواد اصلا از خونه برم بیرون الان چند هفته است میخوام یکم خرت و پرت (مداد و خودکار و مغزی) این چیزا بخرم ولی اصلا حوصله ندارم برم:/
امروز خیلی جدی تر چسبیدم به رژیمم اونم با کالری شماری:) 
برای هدفم که موفقیت توی امتحان ۱۷ ام روزی ۳ ساعت وقت میزارم براش:) 
این روزا چون از خونه بیرون نمیرم اتفاق نمیوفته و چیز خاصی ندارم بنویسم :( 
عصر میرم چیزایی که میخوام بخرم بعد از یک سمت دیگه برمیگردم خونه یکم طولانی بشه پیاده روی کنم!
راسی هر
انقدر توی این تعطیلات عید، بچه ها شیرین زبونی کردن که دلم نیومد ثبت نشه. 
1. بچه ها رو بردم آتلیه ازشون عکس بگیرم واسه عید. علی دائم از خانم عکاس، درباره لوازم مختلف سوال می کرد و انصافا اون بنده خدا هم همه رو با حوصله جواب می داد. یه هو علی گفت خاله یه وسیله هم اون بیرون دیدم بیا بریم بهم بگو اون چیه. وقتی خانم عکاس خواست باهاش بره علی گفت نه خاله اون بیرون آقا هست، اول روسریت رو بپوش بعد بیا ((((((((((((((((((((((((: یعنی عاشق این امر به معروف خوشگلش شدیم (:
انتخاب پکیج با ظرفیت متناسب

ظرفیت پکیج دیواری منتخب شما باید با فضای داخلی ساختمان متناسب باشد.
در مناطقی که ارتفاع از دریا سبب کاهش چگالی هوا می شود. ظرفیت پکیج ، متناسب با نسبت چگالی هوا به چگالی هوا در سطح دریا کاهش می یابد . مثلا برای مکانی به مساحت 150 متر مربع پکیج با ظرفیت 24000 کیلوکالری مناسب می باشد. 
انتخاب پکیج با توجه به موقعیت دودکش

در طبقات بالای آپارتمان که طول عمودی لوله دودکش کمتر از 3 متر است باید پکیج فن دار نصب شود. ولی در
من نمیدونم چرا با این اطلاعات عمومی ضعیف تنها تنها می‌رم خرید می‌کنم سرِ خود؟؟!
دیروز ظهر رفتم گردنبند خریدم و می‌خواستم آخر این ماه برم دستبندش رو هم بخرم ؛امروز صبح رفتم خونه مامانم و بهشون نشون دادم ،مامان و آبجی کوچیکه دوتاشون گفتن پولت رو بده و گردنبند بهتری بگیر وقتی دستبند(تک پوش) به اون بزرگی داری دستبند اصلا برات جلوه نداره و گردنبند خفن‌تری داشته باشی به از این که گردنبند و دستبند کوچیک تر بخری
خلاصه که خام شدم و عصری می‌رم گردن
کد خطای 80 پکیج ایران رادیاتور معمولا به خاطر معیوب بودن پمپ سیرکولاسیون اتفاق می‌افتد .
. کدخطای) - 80 (در پکیج مدل آنالوگ و یا ) E8 (در مدل دیجیتال
شرح عیب:ترموستات حدی 115 درجه عمل کرده است
1.وجود اشکال در پمپ}دور پایین دبی کم شکستن پروانه پمپ وجود شن و ماسه در پمپ بسته بودن هواگیر - - - -
روی پمپ{<<<پیچ قسمت جلوی پمپ را باز کرده، خارج نماییدو با چرخاندن محور پمپ در جهت عقربه های
ساعت و خلاف آن از آزاد بودن این محور اطمینان حاصل کنید . در صورت نیاز پ
وﻗﺘ تو جبهه ﻫﺪﺍﺎ ﻣﺮﺩﻣ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻣ ﺮﺩﻢ ﺩﺭ ﻧﺎﻠﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺎﺯﺮﺩﻡ ﺩﺪﻡ ﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻗﻮﻃ ﺧﺎﻟﻪ ﻤﻮﺗﻪ ﻪ ﺩﺍﺧﻠﺶ ﻧﺎﻣﻪ ﺍﺳﺖ، ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ:
ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺭﺯﻣﻨﺪﻩ ﺳﻼﻡ، ﻣﻦ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯ ﺩﺑﺴﺘﺎﻧ ﻫﺴﺘﻢ. ﺧﺎﻧﻢ ﻣﻌﻠﻢ ﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻪ ﺑﺮﺍ ﻤ ﺑﻪ ﺭﺯﻣﻨﺪﺎﻥ ﺟﺒﻬﻪ ﻫﺎ ﺣﻖ ﻋﻠﻪ ﺑﺎﻃﻞ ﻧﻔﺮ ﻤﻮﺕ ﻫﺪﻪ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ. ﺑﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺭﻓﺘﻢ ﺍﺯ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺑﻘﺎﻟ ﻤﻮﺕ ﺑﺨﺮﻡ.
ﻗﻤﺖ ﻫﺮ ﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﻤﻮﺕ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺮﺳﺪﻡ، ﺍﻣﺎ ﻗﻤﺖ ﺁﻧﻬﺎ ﺧﻠ ﺮﺍﻥ ﺑ
خانم های محترمی که به دنبال لباس سایز بزرگ هستند می توانند به فروشگاه اینترنتی MOHER به آدرس اینترنتی www.moher.xyz مراجعه کنند و پوشاک مناسب با استایل خود را خریداری نمایند .
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه برای خرید لباس زنانه به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید ولی لباسی که با اندام شما سازگاری داشته باشد را پیدا نکنید یا اگر هم پیدا شد کیفیت و زیبایی مناسبی نداشته باشد .
به خاطر همین موضوع مجموعه MOHER چند سالی می باشد که در طراحی انواع لباس مجلسی
خانم های محترمی که به دنبال لباس سایز بزرگ هستند می توانند به فروشگاه اینترنتی MOHER به آدرس اینترنتی www.moher.xyz مراجعه کنند و پوشاک مناسب با استایل خود را خریداری نمایند .
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه برای خرید لباس زنانه به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید ولی لباسی که با اندام شما سازگاری داشته باشد را پیدا نکنید یا اگر هم پیدا شد کیفیت و زیبایی مناسبی نداشته باشد .
سلام 
ممنون میشم اون هایی که از نظر اقتصادی اطلاعات خوبی دارن، جواب بدن. حدود 150 میلیون پس انداز داریم و دو دنگ از منزلی که در اون زندگی میکنیم هم به اسم ماست. از ابتدای این گرونی ها که همه دلار و سکه و ... خریدن، متأسفانه هیچی نتونستم بخرم. شوهرم هم مریضه و اصلا تو این وادی ها نیست. 
ناچار مسئولیت این پس اندازمون دست من افتاده که البته ناراحتم از این که کوتاهی کردم و پول توی بانک موند و چیزی نخریدم. الان چیکار کنم؟ یه عده میگن سکه و طلا باز هم گ
تعمیر خدمات پکیج رادیاتور 

ارائه مشاوره رایگان فنی، فروش با پایین ترین قیمت بازار و نصب سریع و تعمیر با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عزیز و کسب رضایت شما، آرمان گروه خدماتی یزد تهویه می باشد.

سیستم گرمایش کار میکند ولی ردیاتور ها گرمای مطلوب را ندارند علت چیست؟
1کوتاه بودن ارتفاع شعله (به علت کم بودن فشار گاز ساختمان و یا تنظیم نبودن شیرگاز)2کم بودن ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به بار گرمایشی ساختمان3وجود هوا در مدار4نیمه باز بودن شیرهای رفت
یکی از محبوب ترین سیستم‌های گرمایشی که  در اکثر ساختمان ها مورد استفاده قرار می‌گیرد وجایگاه خوبی بین کاربران دارد پکیج گرمایشی است. پکیج های گرمایشی به جهت سطح ایمنی بسیار بالا و بازدهی مطلوب جایگزین سیستم‌های گرمایشی مشابه شده‌است.
بسیاری از کاربران قبل از خرید پکیج میخواهند بدانند پکیج مناسب و ایده آل چه ویژگی هایی دارد؟
در این ادامه  به ویژگی های یک پکیج متناسب و ایده آل اشاره خواهیم کرد.
با توجه به نیاز بازار شرکت‌های داخلی و خارج
سبک مداحی : شور
هزینه: 14 صلوات
ثواب این شعر هدیه می شود به ارواح مطهر شهدا بخصوص شهید جاویدالاثر ابراهیم هادی
جوونم فدات
به فدای یک لحظه نگات
جوونم فدات
به فدای تک تک نوکرات
جونم فدات جونم فدات

تنگه دلم
برا حرمت تنگه دلم
سخته خانوم
دوری از تو سخته خانوم
سخته خانوم سخته خانوم

دل من سنگه اما باز تنگه
حتی سنگم از دوری تو دلش تنگه

منو بخرم
یه شبی کربلا ببرم
منو بخرم
دمشق و سامرا ببرم
منو بخرم
به قصد نوکری ببرم

یا رقیه (س) بی بی سه ساله من
یا رق
حکایت زیبای بهلول و سوداگر
روزی سوداگری بغدادی از بهلول سوال نمود من چه بخرم تا منافع زیاد ببرم؟ بهلول جواب داد آهن و پنبه. آن مرد رفت و مقداری آهن و پنبه خرید و انبار نمود اتفاقا" پس از چند ماهی فروخت و سود فراوان برد. باز روزی به بهلول بر خورد. این دفعه گفت بهلول دیوانه من چه بخرم تا منافع ببرم؟ بهلول این دفعه گفت پیاز بخر و هندوانه.
ادامه مطلب
اصرار نسبتاً جدی دارم تا جای ممکن، کالای ایرانی بخرم ولی نه به قیمت آسیب دیدن جسم و روحم. اذان رو گفتن و نخ دندون «ارکید» برای چندمین بار لای دندونام پاره شده، گیر کرده و هیچ جوره بیرون نمیاد طوری که حس میکنم بین دوتا دندونم یه کامیون آشغال خالی کردن. ماتم گرفتم و کز کردم یه گوشه و میگم من مگر دیوونه باشم بازم نخ دندون ایرانی بخرم. همه نخ میکشن لای دندوناشون تمیز بشه، من دارم نخ می‌کشم که نخ قبلی رو در بیارم.
برای خارجیش که پنج سال استفاده کردم
اصرار نسبتاً جدی دارم تا جای ممکن، کالای ایرانی بخرم ولی نه به قیمت آسیب دیدن جسم و روحم. اذان رو گفتن و نخ دندون «ارکید» برای چندمین بار لای دندونام پاره شده، گیر کرده و هیچ جوره بیرون نمیاد طوری که حس میکنم بین دوتا دندونم یه کامیون آشغال خالی کردن. ماتم گرفتم و کز کردم یه گوشه و میگم من مگر دیوونه باشم بازم نخ دندون ایرانی بخرم. همه نخ میکشن لای دندوناشون تمیز بشه، من دارم نخ می‌کشم که نخ قبلی رو در بیارم.
برای خارجیش که پنج سال استفاده کردم
شرکت تاسیسات یزد تهویه با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش، تعمیرات ، سرویس دهی، خدمات رسانی انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، پکیج های شوفاژ دیواری : بوتان در برند های مختلف ، ایران رادیاتور با برند های مختلف ، ایتالترم ، دئوترم ، هات کینگ ، وایلانت ، لورچ، ایساتیس ، آَلپن هات ،سونیه دوال و انواع برند های رادیاتور : فرارا ، فلاما ، ایساتیس ، یوکسل ، ازدمیر ، پرشین و ایران رادیاتور برای مشتریان خود با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی در اسرع وقت ب
آینه ی گرد را که از روی دیوار برمی دارم، علاوه بر تبخال پت و پهن و دردناکی که عدل اندازه ی نصفه ی یک سکه ی پانصدیست، جوش ریزی روی شقیقه ام درست کنار آن دسته ی سفید رو به زیاد شدن نشسته است. شبیه آن جوش های ریز و بی رنگی که حوالی ده سالگی یک شبه روی صورتم نشست.

رفته بودم نان بخرم؛ دست هایم به جیب های پالتوی صورتی بزرگی که بابا سر خود خریده بود نمی رسید؛داخل  نانوایی شدم و در صفِ سیاهی از زنان ایستادم، دست هایم گرم شد و چشم هایم به چشم های قهوه ای ش
سلام دوستان 
طبق تعرفه های سال ۹۸ وام ازدواج برای هر یک از زوجین ۳۰ میلیون تومان است و روی هم ۶۰ میلیون وام میدهند.
به نظر شما با این مبلغ چه وسایلی میتونم بخرم که جهازم کامل بشه و جنس وسایل هم معمولی باشه (نه خیلی خوب نه خیلی بد) چون اگه وسایل ارزون بگیرم چند سال بعد از ازدواج نیاز به تعمیر داره و اگر خیالی گران باشه با ۶۰ تومان جهازم کامل نمیشه. از شما دوستان میخوام وسایل ضروری برای شروع یه زندگی بهم معرفی کنید با مدل و قیمت.
با تشکر از همگی
دیشب خواب دیدم رفتم شامپو پرژک بخرم.
یعنی تو خوابم پرژک همه جور شامپویی زده بود! شامپو قهوه، لیموترش، لیموشیرین، زغال اخته!
یه شامپو لیمو شیرین برداشتم روشو خوندم دیدم نوشته 12هزار و 800
بردم صندوق حساب کنم، خانمه زد تو کامپیوترش، گفت 128هزار تومن!
گفتم یه شامپو 128 هزار تومن؟؟؟ گفت این شامپو حاوی نرم کننده اس، اگه ارزونتر میخای برو شامپو گردو یا انار بردار!( مگه حاوی اورانیومه؟؟!)
منم دیدم اگه شامپو لیمو رو بخرم شوهرم طلاقم میده با این قیمتش، گفت
هاست چی بخرم؟
اگر بدنبال خرید هاست هستید و میخواین بدونین بهترین هاست براتون چی هست پیشنهاد دارم یکم دنبال شرکت مناسب بگردید.
زمانی که از یک شرکت هاستینگ معتبر هاست تهیه کنید زندگی لذت بخش میشه. و اگر به اشتباه از جای نامناسبی خرید کنید، جهنم.
اینو مهرداد توی ترایوینگ گفته و واقعا هم درسته.

ببینین دوستان عزیز من همیشه گفتم باید بدنبال خرید هاست مناسب باشید. مهردادم حرفم رو تایید می کنه که کسب و کار شما، وابستگی زیادی به کیفیت میزبانی وب شم
سلام
من تازه نامزد کردم و نامزدم رو خیلی دوست دارم خوشحال کنم و از محبت بهش لذت میبرم، تصمیم گرفتم ایشون رو سورپرایز بکنم، میخواستم از دختر خانم های خانواده برتر بپرسم یک دختر با چی خیلی سورپرایز میشه؟
چون هنوز کاملا سلیقه ی ایشون دستم نیومده ولی تا سقف پنج میلیون میخوام براش یک چیزی بخرم چون وقتی خوشحال میشه قند تو دلم اب میشه، چیزهای زیادی میشه خرید ولی میخوام ببینم بیشترتون چی رو میگید تا من او چیزی که اکثریت میگن رو براش بخرم، چی میتونه
بچه ها باید برم علاوه بر پرنده خنگولم، اسب هم بخرم!رفتم تست میزنم که بهترین سرگرمی برای من چیه
ببین چی نوشته:

Horseback Riding
You are sympathetic and kind, which gives you a great connection with people and animals alike. You try to understand where others are coming from and see their point of view. You have a lot of emotional intelligence.
واقعا فکر می‌کردم وقتی بالاخره بتونم بعد از این همه وقت لپ‌تاپ بخرم، تو کانالم درموردش می‌نویسم، ولی بازم نشد. خب بالاخره لپ‌تاپ محبوبمو خریدم! یکشنبه می‌رسه دستم... به امید این که کتاب‌های بیشتر و بهتری برای ترجمه بهم سپرده بشه و با همین لپ‌تاپ کاراشونو پیش ببرم.
سلام بر همه خانواده برتری ها 
میخوام مطلبی رو بیان کنم که در این شرایط اقتصادی خیلی به نفع جامعه است. یکی از آداب و رسوم خوب کوردها اینه که برای دخترشون جهیزیه سنگین نمیگیرن، هر کسی در توان خودش، کسی هم که نداره نمیگیره، بعنی الزامی نیست که دختر جهیزیه ببره خونه شوهرش، در این شرایط اقتصادی این فرهنگ خیلی خوبه، شاید بگین برای دختراشون ارزش قائل نیستن، اینطور نیست من در شهرهای دیگه میبینم که دخترها به خاطر اینکه پول جهیزیه ندارن از ازدواج عق
سه سال تموم به این فکر میکردم که آیا برم دنبال یاد گرفتن یک ساز موسیقی یا نه.
بعد که تصمیم گرفتم جواب این سوال بله باشه، یک سال تموم هم به این فکر کردم که چه سازی رو یاد بگیرم. و اونوقت بود که رسیدم به صدای سه تار. و نوای سحرانگیزش مسحورم کرد.
ولی از اونجایی که بازم در این امر، عجله به هیچ عنوان، حتی پس از 4 سال آزگار جایز نبود، یکسال دیگه هم به این فکر کردم که آیا واقعا میخواهم سه تار یاد بگیرم؟؟؟
وقتی جوابم به صورت قطعی بله شد، رفتم آموزشگاه و ثب
آقا ما رفته بودیم شمال، من قصد خرید نداشتم ولی اتفاقی از یه روسری خوسم اومد و خریدم. حاشیه‌ی سورمه‌ای داره، زمینه‌ش کرم رنگه و چندتا تیکه‌ی سرخابی هم توش داره. اما... مشکل من همیشه اینه که یه روسری میخرم ولی مانتوی مناسبش رو ندارم! لذا از نگاه کردن به روسریم در کمد لذت میبرم D: ( واقعاً انقد روسری دوس دارم که گاهی دلم میخواد یه روسری فروشی بزنم)
هیچی این بود و من از پارسال بهار هم مانتو نخریده بودم. گفتم امسال یکی بخرم. اینستاگرام رو هم زیر و رو
1)یه دختر داشته باشم|بزرگ کنم  اسمشو بذارم رها ^^
2)جلد آخر نغمه آتش و یخو بخونم(این یکی از محالاته البته)
3)نمازای قضامو بخونم(این هم)
4)برم توکیو(این فکر کنم خودش ده مورد داره داخلش. نودل بخورم، شکوفه های گیلاس و هانابی ببینم. از اون لباس مدرسه ایاشون بخرم، برم مانگا کافه و..)
5)همه انیمه های خوب دنیا رو ببینم(ناروتو تو صدر لیسته @_@)
6)یه کلوپ کتابخوانی راه بندازم.
7)رییس شورا بشم و یه سری تغییرات انیمه گونه بدم تو مدرسه(کایچووووو)
8)یه روز برم کتابخو
هیچ من خوابیده ام الان زنگ زد حبیب کاف که میتونی بهم رمز دوم و اطلاعات کارت تو بدی میخوایی بلیط اتوبوس بخرم برم تهران ؟ جالب بعدازظهر که داشت میرفت گفت عموم اینها دارند میرند من باهاشون میرم ولی معلوم نیست که کی میرند ؟ خوشبختانه کارت من مسدود شده بود هرچی زد خطا داد ؟!؟
دیروز بعد از اینکه از حرم اومدم بیرون، از نمایشگاه نزدیک حرم کتاب سلام بر ابراهیم جلد یک و دو رو خریدم.انقدر که تعریفشو شنیدم باعث شد تا کتابشو بخرم.چند صفحه ای رو ازش خوندم فعلا.به احتمال زیاد قسمت هاییشو که خوشم اومد می نویسم براتون.
و توش نوشت به دخترهایی که بی ادبی به والدینشون می کنن و گاو و زر نزن و خفه و چیزایی که زشته آدم بنویسه نمیگن مبارک 
خوب اونقدر خوشحال شدم که با خودم تصمیم بگیرم دیگه بهش فوش ندم 
ولی خوب اون هنوزم حرف نمیزنه 
حتی یه بسته شکلات شیک مجلسی خریدم و بهش تعارف کردم فقط یکی برداشت و هیچی نگفت 
سلام هم که کردم جوابی نشنیدم 
شکلات رو خودم تعارف کردم و بعد بردم قایم کردم 
چون اصصصصصصلا دلم نمیخواد دختر کوچیکه برداره
و مامان فاطمه (خواهر دومیم) 
اگه تو ب
شاید باورش براتون سخت باشه، ولی تنها اسباب بازیی که پسر من بهش علاقه داره، قابلمه ست.(خودش بهش میگه آبلا)
انواع و اقسام قابلمه؛ کوچیک، بزرگ، تفلون، مسی، روحی، زودپز، ماهیتابه، وُک، تابه دوطرفه و ... در رنگها و سایزهای مختلف، اصلا این بچه از بازی با قابلمه خسته نمیشه، یعنی عاشقانه قابلمه رو میپرسته!! گاهی وقتا که از خواب میپره، بین خواب و بیداری با ناله میگه آبلا! و اگه کله و دست و پاش به هر در و دیواری بخوره و داغون بشه، تنها چیزی که ساکتش میکنه
فکر کنم اتفاق خاصی نیفتاد جز چند تا جرقه در درونم.
اگه بخوام بگم که بعدا یادم نره‌‌؛ اکثر زمانم رو توی حرم بودم. صبح خواب موندم و بعد از صبونه رفتم حرم تا حدودای 1ونیم. خداروشکر طهورا هم رفته بود پیش فامیلاشون و بیشتر برای خودم آزادی عمل داشتم:) برگشتم حسینیه که برسم به کلاس. ساعت 2 که با عجله و فکر این‌که کلاس دیر شده از خوابگاه اومدم بیرون دیدم استاد، تازه اومده توی خوابگاه! فکر کردم شاید کاری پیش اومده براش! تا 2ونیم نشستم و دیدم تازه کلاس دا
چند وقت پیش پدرشوهرم باغش رو فروخت و به ما و برادرشوهرم سی ملیون داد...
من تصمیم داشتم با پولم طلا بخرم ...اون روز طلا گرمی 470 هزار تومن بود...یکم مردد بودم طلا بخرم یا بذاریم کنار زمین بخریم ...
واسه همین پول یکی دوهفته ای بلاتکلیف مونده بود برا خودش:))
تا این که امید گفت صابخونه ی آقا رضا جوابشون کرده و اونا هم دنبال خونه بودن و الان یه خونه میخواد رهن کنه صد و سی ملیون و دقیقا سی تومن کم داره...ولی میخواد وام بگیره و جور کنه...
منم گفتم ما که سی تومن د
۱. مهارت جرات ورزی و اعتماد به نفسم را بیشتر کنم و کلا چاله چوله های شخصیتی و رفتاریم را ترمیم کنم
۲. خدا و کارهایش را تا حدی که شدنی است درک کنم و با او به صلح پایدار برسم.
۳. خیلی پولدار بشوم و بتوانم به خودم و دیگران خیر برسانم.
۴. با او به سفری بروم که دوست داشت با هم برویم و همه این سالها شدنی نبود.
۵. همه کتابهای نخوانده ام را بخوانم.
۶. کلینیکم را به جاهای خوبی برسانم.
۷. عضو هیات علمی دانشگاهی که میخواهم بشوم.
۸. برای خودم خانه ای مستقل، با یک ب
سلام سلام:)
خوب امروز با املاکی(برادر صاحبخونه) تماس گرفتم جویای این شدم ببینم کی خونه خالی میشه؟ گفتش سفیدکاری طبقه پایین تموم شده میخوان پارکت کنن ورنگ، ببینم خواهرم زودتر میتونه خونه رو تخلیه کنه بهتون اطلاع میدم بعدا، گفتم نه بوی رنگ ادمو اذیت میکنه عجله نکنید حداقل یه نقاش پیدا کنید فرز باشه زود کار جلو بره، که اخر هفته اینده خونه تحویل بدید، گفت امیدوارم احتمالا 15 روز طول بکشه تحویل خونه.
امروز داشتم دقت میکردم به عکسای خونه دیدم که ا
برای سعید یه تی شرت قرمز خریدم. گفتم چشمهاتو ببند تا تنت نکردم چشمهات رو باز نکن...یادم باشه این بار رفتم خرید برای پرهام پرستو هدیه بخرم. هدیه خریدن یه جور پیام دادن به آدمهاست؛ آهای! من حواسم بهت هست؛ برای تو وقت صرف میکنم این یعنی علاقه م واقعیت داره. 

داودبن فاسم جعفری گوید خدمت امام جواد ع رسدم وسه نامه بی ادرس همراه من بود که بر من مشتبه شده بود واندوهگین بودم حضرت یکی از انهارا برداشت وفرمود این نامه زیادبن شلیب است دومی را برداشت. این نامه فلانی است من مات ومبهوت شدم حثرت لبخندی زدو نیز 300 دینار بمن داد وامر فرمود که انرا نزدیکی از پسر عموهایش برم وفرمود اگاه باش که او بتو خواهد گفت مرابه پبشه وری راهنمایی کن تا این پول از او کالایی بخرم تو اورا راهنمایی کن داود من دینارهانزد او بردم بم

در سفر به عراق می کوشیدم فقط به عربی حرف بزنم، ولی گاه با مشکل تفاوت میان زبان فصیح و زبان عامیانه مواجه می شدم. از جمله این که مادرم مرا فرستاد که از بقال محله برنج بخرم. در بقالی زنی فروشنده بود. به عربی به او گفتم: شما برنج دارید؟ (برنج به عربی فصیح رُزّ و در گویش محلی عراق تِمّن گفته می شود) با تعجب گفت: رزّ؟ رزّ چیست؟ شروع کردم با ایما و اشاره معنای «رزّ» را برایش توضیح دهم ولی نفهمید و برای آنکه خود را راحت کند گفت ما رزّ نداریم!

به نزد ما
خب امروز یه حرکت زدم :))
اینطور که نباید منفعلانه عمل کنم و به حواشی فکر کنم
الان معضل اصلیم گوشی که ندارم
یعنی پولم نمیرسه یکی جدید بخرم
عصابو خورد نموده شدید
بعدش اینکه قسط کلاس زبانمم هست
کلاس زبانی که هنوز نرفتم قسط داره!!!!!
..........
دارم سعی میکنم خودم خودمو آروم کنم....کار سختیه ولی باید بشه
امروز صبح پاشدم که برم پیاده روی. ولی زیاد آشنا نبودم که کجا برم. دیگه با ماشین رفتیم با مامان بچه ها رو رسوندیم مدرسه. ازونور اومدیم نونوایی رو نشونم داد مامان، نون خریدیم. من اومدم خونه، باز مامان رفت بابا رو رسوند سرکار. از فردا دیگه خودم میتونم برم نون بخرم و مسیر پیاده روی هم خوبه. 
امروز داماد کوچک اومده بود اینجا پول داده بود به مامان که بدن به من که برم یه هدیه برای روز زن برای خواهرم بخرم!! گفته من اینقدر سرم شلوغه نمی‌تونم برم. الان تازه دیر هم که شده.
یک ساعت بعد خواهرم اومد خونه‌ی ما، منم پولو گذاشتم کف دستش گفتم بیا بریم برات کادو بخرم، فقط قول بده امشب سوپرایز بشی! آخه من چه می‌دونم خواهرم چه مدل و طرحی دوست داره. سلیقه‌ی ما زمین تا آسمون با هم فرق داره. یه‌کم‌عذاب وجدان گرفتم، ولی دلم نمی‌اومد برم پولو بریزم ت
تولد دخترم نزدیک بود و نمی دونستم براش کادو چی بخرم؟ باسایتی به اسم  «دوزلی بوک» آشنا شدم که چند قصه‌ ی کودکانه ی جذاب دارد و می شود اسامی قهرمان های اونها رو به سلیقه ی خودت انتخاب کنی.
مشخصات، علایق و کاراکتر مورد علاقه دخترم را ثبت کردم و کتاب‌ داستانی تحویل گرفتم که قهرمان آن دخترم بود. 
دلم گرفت بود ،میخواستم برم هم چیزی که لازم داشتم رو بخرم هم یکم قدم بزنم اما به جونم زهر شد ،اخه این چه کشوریه اول یه پرشیا سفید  گیر داده بود بهم بعد یه جوونک لات ، اشکم در اومده بود به سوپر مارکت سر کوچه پناه بردم که دست از سرم برداره ،بعد هم که رفت تا خونه دویدم ، هنوز هم دلم گرفته دلم میخواد زار بزنم از این شرایطی که دارم ،هر دفعه هیراد گفته بود قبل هفت نرو بیرون گوش نداده بودم این هم شد نتیجه اش ... 
دو ماهی که گذشت، یکی از خارق العاده ترین دو ماه های تمام عمر بود. اگرچه نمیتونستم به خاطر وجود کرونا خیلی از کارایی که براشون برنامه ریزی کرده بودم رو انجام بدم، اما تقریبا به همه آرزوهایی که از کودکی داشتم رسیدم. اینکه بعد بیست و خورده ای سال، به سطحی از درآمد و استقلال مالی رسیدم که بتونم هر چی که یه روزی میخواستم رو بخرم، واقعا غیر قابل وصف ترین حس دنیاست. اوایلش خیلی کج دار و مریض رفتار می کردم و هی میگفتم که فعلا همین دوتا مورد رو بخرم کاف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها